www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

A TÁMOP -1.4.1.-12/1 pályázat keretében olyan személyeket keresünk, akik rendelkeznek jogász végzettséggel.

Feladatok:

  • civil szervezetek, alapítványok, egyesületek, szociális szövetkezetek jogi adminisztrációja
  • szociális intézmény fenntartással kapcsolatos jogi feladatok
  • polgári jogi szerződések előkészítése
  • munkajogi feladatok ellátása
  • pályázatokkal kapcsolatos jogi teendők

Elvárások:

  • civil, gazdasági, munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • pontosság

Amit kínálunk:

  • jogi területen fejlődési lehetőség
  • fiatalos, rugalmas csapat
  • mentorálás

Különösen várjuk  pályakezdők és fiatal munkanélküliek jelentkezését is.

Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel 2014. február 20-ig várjuk az alábbi email címre.

A motivációs levélben kérjük fejtse ki, hogy mennyire felel meg a TÁMOP -1.4.1.-12/1 pályázatban előírt célcsoporttagokra vonatkozó kritériumoknak.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő