www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 736097
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk jogi asszisztensi pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • A Coca-Cola HBC jogi működésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Szállítói lista karbantartása
  • Hitel osztály támogatása, velük való kapcsolattartás
  • Fizetési kötelezettségek technikai feltételeinek biztosítása, fizetési meghagyások indítása

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • Legalább 3. éves joghallgatói státusz
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság
  • Azonnali kezdés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig leglább heti 4 nap vállalása elvárt hosszútávon.

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas beosztás
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Céges busz Budapest több pontjáról biztosított

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!