www.cvonline.hu

JOGI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1444 napja lejárt

Az Intrum Justitia, Európa piacvezető követeléskezelési szolgáltató cége 1993 óta van jelen a magyar piacon. Vállalatunkhoz új kollégákat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Peres és peren kívüli eljárások teljes körű adminisztratív ügyintézése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (közjegyzők, bíróságok, végrehajtók, stb.)
  • Beadványok szerkesztése
  • Ügyfelekkel folytatott kommunikáció, ill. tárgyalások írásban, szóban, személyesen

Elvárások:

  • min középfokú iskolai végzettség és jogi asszisztensi szakképesítés (jogi szakmai teszttel ellenőrizzük)
  • felsőfokú jogi végzettség előnyt jelent
  • hasonló munkakörben (pl. ügyvédi irodában, végrehajtó, közjegyző mellett vagy vállalatnál) szerzett tapasztalat
  • haladó MS Office ismeretek (teszttel ellenőrizzük)
  • eredményorientáltság
  • gyors tanulásra való képesség
  • meggyőző erő/tárgyalási készség
  • együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • belső képzések, tréningek
  • stabil nemzetközi háttér
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben képesnek érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk pályázatát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő