www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Budapest II. kerületében található közbeszerzési tanácsadói iroda

munkakörbe keres

megfelelő végzettséggel rendelkező, precíz, igényes munkatársat teljes munkaidőben történő munkavégzésre.

Feladatok
•    Telefonhívások, levelezések lebonyolítása, vendégek fogadása
•    A közbeszerzési tanácsadók munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
•    Iratok és dokumentációk nyilvántartásának naprakész vezetése
•    Titkársági és egyéb asszisztensi feladatok ellátása
•    Küldemények eljuttatása személyesen Budapesten
•    Beérkező iratok átvétele, iktatása
•    Iratok szerkesztése, gépelése, megküldése (tanácsadók igényei alapján)
•    Egyéb szervezési, kapcsolattartási, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
•    Minimum középfokú végzettség (jogi asszisztensi felsőfokú végzettséggel rendelkezés előny)
•    Legalább 1-2 éves asszisztensi tapasztalat (jogi vagy közbeszerzési területen)
•    Jó megjelenés
•    Jó kommunikációs készség
•    Magabiztos gépírástudás
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    Office alkalmazások (Word, Excel) jó gyakorlati ismerete és használata
•    Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
•    Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
•    Alkalmazkodás, csapatszellem

Amit kínálunk
•    Fiatal, lendületes csapat
•    Kiváló munkakörülmények
•    Hosszú távú munkalehetőség
•    Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye
•    Budapest

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő