www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 144 napja lejárt

Polgári jog területén tevékenységet kifejtő, nemzetközi hátterű ügyfélkörrel rendelkező
ÁRVA ÉS SÓTONYI ÜGYVÉDI IRODA
gyakorlattal rendelkező

jogi asszisztenst

keres.

Feladatok:
Az Ügyvédi Iroda adminisztrációs feladatainak ellátása munkaviszony keretében, teljes munkaidőben

  • ügyvédek, alkalmazott ügyvédek munkájának segítése
  • ügyvédi iroda nyilvántartásainak naprakész vezetése
  • ügyvédi irodai rendszerek (ELO, e-szigno, stb.) kezelése
  • Megbízókkal történő kapcsolattartás
  • beérkező telefonok, e-mailek fogadása és továbbítása, rendszerezése
  • dokumentumszerkesztés
  • postai, illetve futárküldemények iktatása, postázása, rendszerezése
  • számlák postázása/érkeztetése és iktatása
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • hivatalok előtt ügyintézés

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás (magasabb tudásszint vagy további nyelvismeret előny)
  • ügyvédi irodai munkatapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet), valamint ügyvédi tevékenységhez kapcsolódó informatikai rendszerek ismerete
  • nagyfokú precizitás és pontos munkavégzés, szakmai igényesség
  • megbízhatóság,
  • proaktivitás, önállóság
  • terhelhetőség
  • ügyfélközpontúság
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Lehetőségek:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes, barátságos, jó hangulatú munkakörnyezet és inspiráló irodában való munkavégzés
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes bérezés.

A jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk nettó fizetési igény megjelölésével 2017.06.30. napjáig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol