www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 81 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Jogi és Belső ellenőrzési osztálya

jogi asszisztensi

státuszba kollégát keres az alábbi feladatokra:

  • Jogász munkatársak munkájának jogi és adminisztratív támogatása: előkészítés és végrehajtás.

Kiemelten:

  • Jogi kutatómunka végzése
  • Okiratszerkesztés
  • Szerződések jogi szempontú vizsgálata
  • Civil szervezetek dokumentációs rendjének vezetésében közreműködés
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, szerződéses partnerekkel
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilvántartások vezetésében közreműködés
  • Előkészítő feladatok ellátása, adatgyűjtés, adatrendszerezés, adategyeztetés
  • Jegyzőkönyvvezetés
  • Hivatalos  eljáró feladatok végzése

Elvárások, kompetenciák

  • Igazgatásszervező, igazságügyi igazgatás szakon szerzett végzettség, egyetemi vagy főiskolai jogi asszisztensi végzettség
  • Jogszabályok naprakész ismerete különösen a következő területeken: jogi személyek joga (gazdasági társaságok, civil szervezetek), szerződések joga, kereskedelmi jog, munkajog, szociális jog
  • Logikus gondolkodás
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Felelősségtudat
  • Együttműködési készség
  • MS Office programok gyakorlott használata

 Előny

  • Pályakezdő, friss diplomás jelentkező
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk

  • Közfoglalkoztatotti jogviszonyban történő rugalmas munkavégzés
  • Szakmai és munka-tapasztalatszerzés
  • Fiatalos, igényes munkakörnyezet
  • Aktuális polgári jogi és munkajogi szakirodalomhoz történő hozzáférés
  • Teljes technikai és infrastrukturális felszereltség

Munkavégzés helye: Debrecen

  • Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel 2017. január 27-ig a következő e-mail címen.
Helyek Debrecen
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogi asszisztens
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő