www.cvonline.hu

JOGI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 65 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat munkatársat keres

pozícióba.

Feladatkör:

  • adásvételi előszerződések, szerződések, megállapodások, egyéb nyilatkozatok megírásában való aktív részvétel
  • szerződéshez kapcsolódó egyéb dokumentumok előkészítése ügyvéd részére
  • szerződéskötéskor az ügyvéd kérése alapján feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • szerződések, dokumentumok iktatása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • vállalati jogban szerzett tapasztalat
  • önálló, dinamikus munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy több éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú vállalkozásnál
  • összetartó, dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés
  • folyamatos fejlődési lehetőség (szakmai tréningek)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • 6 óra
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő