www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.

Pozíció leírása / Job description

Jogi tanulmányokat folytatsz, és szeretnél belelátni egy ügyvédi iroda életébe?
Jogi asszisztensként keresel olyan pozíciót, mely szakmai fejlődést garantál?
Egyéb kötelezettségeid mellett csak rugalmas beosztásban tudsz munkát vállalni?

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező magyar ügyvédi irodába keresünk Jogi asszisztens kollégát.

Feladatok:

- az ügyvédi iroda mindennemű jogi adminisztrációs támogatása
- e-per, elektronikus cégeljárások támogatása
- jogi eljárással kapcsolatos dokumentumok, beadványok, okiratok
előkészítése, feldolgozása
- megbeszélések, értekezletek, tárgyalások szervezése, munkaanyagainak
előkészítése
- ügyfelek fogadása, kiszolgálása
- angol nyelvű dokumentumok előkészítése, javítása

Elvárások:

- jogi asszisztens képesítés VAGY folyamatban lévő jogi egyetemi tanulmányok
- minimum heti 30 órás rendelkezésre állás
- minimum alapfokú angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- kiváló kommunikációs készség
- pontosság, precizitás
- elegáns megjelenés

Előny: fél-1 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- stabil, nemzetközi érdekeltségű ügyvédi irodai tapasztalat támogató cégkultúrával
- a partnerekkel való közvetlen munka
- napi 6 vagy 8 órában végezhető
- központi elhelyezkedésű iroda

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -