www.cvonline.hu

Jogi Asszisztens

  • A hirdetés 290 napja lejárt

A NEXON a bér- és humánügyvitel szakértője, évtizedek óta piacvezető a szoftverfejlesztésben, átfogó megoldásokat nyújt a teljes HR életutat lefedő bér- és humánügyviteli folyamatok kezelésére. Innovatív HR önkiszolgáló felületek, megbízható outsourcing-szolgáltatások állnak ügyfeleink rendelkezésére.

Megbízónk egy magyar tulajdonú pénzügyi vállalkozás, melynek részére a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb feladatok:

  • a Társaság jogi vonatkozású adatbázisainak, nyilvántartásainak kialakítása, karbantartása, időszerűségének, egységességének biztosítása;
  • a Társaság jogi területére beérkező elektronikus és postai küldemények kezelése;
  • a Társaság jogi területét érintő egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása;
  • a Társaság jogi csapat munkájának segítése;
  • kapcsolattartás bíróságokkal, hivatalos szervekkel, ügyfelekkel;
  • jogszabályfigyelés.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább 1 év, hasonló típusú feladatokban szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • angolnyelv-tudás (legalább középfokú);
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • precizitás;
  • megbízhatóság;
  • kiváló szervezőkészség;
  • proaktív szemlélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség (igazgatásszervezői / jogi asszisztens).

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes javadalmazás;
  • dinamikus csapat;
  • barátságos légkör;
  • kellemes munkafeltételek.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • szakmai önéletrajz, mely tartalmazza bruttó fizetési igényét.
  • jelentkezés a lent megadott e-mail címen.

Régió:

  • Budapest

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén megbízónknak való továbbításához.

Pályázatát bizalmasan, valamint az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben foglaltaknak megfelelően kezeljük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő