www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 389 napja lejárt

RETROAKTIV Követeléskezelő Kft

JOGI ASSZISZTENS

Sikeresen működő, az ország teljes területére kiterjedő tevékenységet végző behajtó cégünk részére keresünk 2 fő jogi asszisztens végzettségű munkatársat.

Feladatok:

  • telefonos tárgyalások folytatása megbízóink kintlévőségeinek behajtása érdekében
  • ügyfelek elérhetőségének felkutatása
  • fizetési megállapodások megkötése, azok nyomon követése
  • aktív közreműködés a jogi eljárások vitelében

Elvárások:

  • jogi asszisztens végzettség
  • aktív gépírástudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • határozott, dinamikus személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • bevezető képzés a követeléskezelés területére
    (képzés során 90%-os teszteredmény elvárt)
  • hosszú távú munkalehetőség, képzések, tréningek
  • önálló, felelősségteljes munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • felkészítést követően otthoni munkavégzés lehetőségét kínáljuk

Munkaidő:
6 vagy 8 órás munkavégzés, illetve rendelkezésre állás a cég nyitvatartási idejében
(H-P 08:00-20:00)
A munkavégzésre a törzsidő heti váltakozással: H-P 08:00-14:00, illetve 14:00-20:00

Munkavégzés helye:
Budapest XIX. kerület, próbaidő után otthon

Egyéb információk:
Pályakezdők és tanulmányaikat folytatók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezzen a fizetési igényt tartalmazó, fényképes önéletrajz megküldésével!

Jelentkezési határidő: 2016. április 30.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő