www.cvonline.hu

Jogi asszisztens (Debrecen)

  • Company_icon Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Jogi osztálya

jogi asszisztensi

státuszba

kollégát keres az alábbi feladatokra:

Jogász munkatársak munkájának jogi és adminisztratív támogatása: előkészítés és végrehajtás.

Kiemelten:

  • Előkészítő feladatok ellátása, adatgyűjtés, adatrendszerezés, adategyeztetés
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Jegyzőkönyvvezetés
  • Jogi kutatómunka végzése
  • Okiratszerkesztés
  • Szerződések jogi szempontú vizsgálata
  • Civil szervezetek dokumentációs rendjének vezetésében közreműködés
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, szerződéses partnerekkel
  • Hivatalos  eljáró feladatok végzése

Elvárások, kompetenciák:

  • Igazgatásszervező, igazságügyi igazgatás szakon szerzett végzettség, egyetemi vagy főiskolai jogi asszisztensi végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Logikus, analitikus gondolkodás
  • Pontos, precíz, igényes feladatellátás
  • Proaktivitás, önállóság
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Együttműködési készség
  • MS Office programok magas szintű használata

  Előny

  • Pályakezdő, friss diplomás jelentkezi
  • Megváltozott munkaképességű jelentkező
  • Ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk

  •  Határozott idejű Mt. szerinti munkaviszonyban vagy közfoglalkoztatotti jogviszonyban végzettségnek megfelelő feladatellátás
  • Szakmai és munka-tapasztalatszerzés
  • Fiatalos, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Debrecen

A megadott címen fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. november 23-ig. A kiválasztás folyamatos.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű