www.cvonline.hu

Jogi adminisztrátor, dokumentumkezelő

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 978396

Feladatok:

  • ingatlan megosztásokkal kapcsolatos jogi eljárás teljes körű adminisztrációja:
  • az iroda Megbízója által küldött ügyfelek és a velük történő szerződéskötés teljes körű adminisztrációja,
  • TakarNet rendszerből tulajdoni- és földhasználati adatok lekérése,
  • napi jelentések elküldése a Megbízó felé,
  • számlázásra történő előkészítés, teljesítés igazolás előkészítése,
  • irodai feladatok: tízujjas gépelés, iratok előkészítése, iratok összefűzése, rendezése, irattározás, nyomtatás, szkennelés, fénymásolás, postázás,
  • dokumentumok számítógépes rendszerbe történő feltöltése,
  • JÜB-rendszer kezelésében történő közreműködés,
  • telefonos és elektronikus kapcsolattartás,
  • ügyfelek fogadása.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség lehetőleg ügyviteli területen, közgazdasági szakközépiskolai végzettség preferált,
  • tízujjas gépírás,
  • jó helyesírás,
  • szövegszerkesztő, táblázatkezelő programok megfelelő szintű ismerete,
  • gyorsaság,
  • precizitás,
  • terhelhetőség,
  • monotónia tűrés,
  • diszkréció.

Juttatások:

Előnyök:
  • jogi asszisztens vagy igazgatásszervező képesítés,
  • jogi asszisztensi munkakörben, ügyvédi irodában vagy közjegyzői irodában szerzett munkatapasztalat,
  • TakarNet rendszer ismerete,
  • e-Szignó, fizetési meghagyásos eljárás, végrehajtási eljárás ismerete,
  • ’B’ kategóriás jogosítvány.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el részletes, fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével.