www.cvonline.hu

JOGÁSZ

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Az ELMÜ-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

JOGÁSZ

Hivatkozási szám: 2015/1010.

Feladatok:

  • Jogi tanácsadás az alábbi területeken:

       o villamos energia jog
       o fogyasztóvédelmi jog
       o panaszügyek, kártérítési ügyek jogi elbírálása
       o szerződéses jog

  • Jogi tanácsadás az ügyfélszolgálati munkatársak részére
  • Perképviselet
  • Hatóságokkal kapcsolattartás, levelezés

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Villamos energia jog területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pro-aktivitás
  • Felelősségvállalás
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület Kunigunda útja (céges buszjárat Árpád- hídtól biztosított)

Jelentkezési határidő: 2015.november 14.

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő