www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező miskolci székhelyű cég,

közbeszerzési kérdésekben tapasztalt

jogászt

keres!

Cégünk hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás. Cégünk olyan jogászt keres, aki EU támogatásokból megvalósuló beruházásokban illetve az ahhoz kapcsolódó közbeszerzési kérdésekben szerzett tapasztalattal rendelkezik. (mind ajánlatkérői, mind ajánlattevői oldalon)

Főbb feladatok:

  • jogi tanács-és tájékoztatás adása
  • beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése
  • gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő előkészítése és végrehajtása
  • szerződések megkötésének segítése
  • megállapodások előkészítése
  • jogi és igazgatási munka szervezésében való részvétel
  • Európai Uniós támogatások felhasználásával, illetve támogatás nélkül megvalósuló projektek jogi és közbeszerzési feladatainak ellátása
  • a projektek megvalósulásához szükséges szerződések, szerződésmódosítások és egyéb kapcsolódó okiratok, dokumentumok előkészítése, véleményezése
  • közbeszerzési dokumentációk véleményezése

Elvárások:

  • felsőfokú jogász végzettség, jogi szakvizsga megléte
  • legalább 3 év releváns tapasztalat
  • közbeszerzési területen szerzett referencia
  • építési beruházások megvalósításához kötődő jogi területen szerzett tapasztalat
  • EU támogatással megvalósuló beruházások megvalósításához kötődő jogi területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Power Point)

Elvárt kompetenciák:

  • szakmai igényesség, precizitás, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • határozott fellépés
  • jó probléma megoldási képesség
  • magas szintű konfliktuskezelés
  • terhelhetőség
  • team jellegű feladatokban részvételre alkalmasság

Előnyt jelent:

  • közbeszerzésben szerzett jártasság

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés várható időpontja: 2015. október 10. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Kérjük, hogy motivációs levelében részletesen térjen ki az eddig megszerzett tapasztalataira.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő