www.cvonline.hu

JOGÁSZ

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítés-támogatás területe

 JOGÁSZ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • biztosításközvetítéssel kapcsolatos jogszabályok nyomon követése,

  • biztosítások, banki termékek értékesítésére vonatkozó jogi feladatok ellátása,

  • értékesítési terület jogi támogatása, értekesítési működési kockázatok felderítése, kezelése,

  • informatikai fejlesztésekben értékesítési terület jogi támogatása,

  • felügyeleti normák, állásfoglalások, szabályozások követése, azok belső gyakorlatban való alkalmazásának kidolgozása,

  • Felügyeleti, Versenyhivatali, Adatvédelmi Hatósági megkeresésekben, vizsgálatokban jogi vélemény előkészítésében való részvétel,

  • értékesítés működési kockázat, megfelelősség kritikusság szerinti felügyelete, a tudatos működés biztosításának elősegítése.

Elvárások:

  • jogi végzettség,

  • legalább 1-2 éves banki, biztosítási vagy egyéb pénzügyi jogi területen szerzett tapasztalat,

  • compliance, risk területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,

  • kiváló MS Office ismeretek,

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,

  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,

  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

  • sikerorientáltság jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk 2015. április 30-ig Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol