www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

 Jogász munkatársat

 csapatunk erősítéséhez

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Jogszabályokat érintő felhasználói kérdések megválaszolása
  • Építésügyi jogszabályok értelmezése, esetleges ellentmondások feltárása, konzultációk a jogalkotóval
  • Jogszabályváltozások követése
  • Jogszabály módosítások előkészítése, javaslattétel
  • Részvétel a közbeszerzési eljárásokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi diploma
  • Legalább 1 éves jogász tapasztalat
  • Aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés, kitartás
  • Jó rendszerező képesség, lényeglátás
  • Proaktivitás, rugalmasság, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Építési jog területén szerzett tapasztalat
  • Építésügyi jogszabályok ismerete

Napi munkaidő: teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő