www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 1352 napja lejárt

 KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

Jogász

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-3/2013)

Feladatkör:

  • Részvétel Európai Uniós projektek megvalósulása során keletkező szerződések előkészítésében, elkészítésében;
  • Beszerzési eljárások során keletkező szerződések készítése (vállalkozási, megbízási, stb.);
  • Részvétel közbeszerzési eljárásokban jogi szakértőként, esetleges jogorvoslattal kapcsolatos teendők kezelése;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok stb.).

Elvárások:

  • Jogi végzettség,
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Min. 3 év jogászi tapasztalat közigazgatásban vagy polgárjog területén,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés,
  • Szerződéskötésben, előkészítésben rutinos munkavégzés,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Terhelhetőség,
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:

  • Jogi szakvizsga, közbeszerzési referensi képesítés,
  • Jó rendszerező képesség,
  • Munkatapasztalat: közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél,
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Jogász (KLIK/05/2022-3/2013)
Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű