www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 315 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Jogi és Belső Ellenőrzési Osztálya

jogász

végzettségű kollégát keres az alábbi feladatokra:

  • Vezető jogász irányításával jogi feladatok ellátása, a vezető jogász munkájának támogatása, együttműködés a jogi osztály tagjaival

Érintett jogterületek:

  • Jogi személyek joga (civil szervezetek és gazdasági társaságok)
  • Szerződések joga (általános szabályok és egyes szerződéstípusok)
  • Polgári és kereskedelmi jog
  • Munkajog
  • Szociális jog

Egyéb feladatok:

  • Jogszabályfigyelés
  • Jogi kutatómunka végzése
  • Okiratszerkesztés
  • Szerződések jogi szempontú vizsgálata
  • Civil szervezetek dokumentációs rendjének vezetésében közreműködés
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, szerződéses partnerekkel

Elvárások:

  • Jogász végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Logikus, analitikus gondolkodás
  • Felelősségtudat
  • Terhelhetőség
  • Fejlődőképesség, fejlődőkészség
  • Rugalmasság
  • Kreativitás
  • MS Office programok gyakorlott használata

 Előny

  • Pályakezdő, friss diplomás jelentkező
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Szociális jog, munkajog, IT jog, közbeszerzési jog iránti érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk

  • Közfoglalkoztatotti jogviszonyban, végzettségnek megfelelő, gyakornoki jellegű munkavégzés
  • Szakmai és munka-tapasztalatszerzés
  • Szakmai előrehaladás
  • Aktuális polgári jogi és munkajogi szakirodalomhoz történő hozzáférés
  • Eredményes munkavégzés esetén határozatlan idejű, 8 órás munkaviszonyos továbbfoglalkoztatás

Munkavégzés helye: Debrecen

  • Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel 2017. január 27-ig az alábbi e-mail címen.
Helyek Debrecen
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő