www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 128 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Társaság napi működéséhez kapcsolódó szerződések előkészítése és véleményezése
  • Aktív részvétel belső projektek megvalósításában, jogi támogatás nyújtása
  • Közbeszerzési projektekhez kapcsolódó jogi dokumentáció kezelése
  • Felmerülő jogi kérdések megválaszolása
  • A társaság működését befolyásoló jogszabályok változásának nyomon követése
  • Jogi állásfoglalás megfogalmazása
Elvárások:
  • Befejezett jogi végzettség
  • 2-3 év polgári jogi, preferáltan kötelmi jogi területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 éves tapasztalat közbeszerzési projektek lebonyolításában
  • Részvétel korábbi EU-s projektekben
  • Közbeszerzési szakjogász végzettség előnyt jelenthet!
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő