www.cvonline.hu

Alkalmazott ügyvéd

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó belvárosi ügyvédi iroda megbízásából keresünk határozatlan idejű munkavégzésre, alkalmazotti munkaviszonyba

alkalmazott ügyvéd munkatársat.

Feladatok:
  • Jogi állásfoglalások készítése (főként gazdasági és polgári jog területén);
  • Szerződések szerkesztése, véleményezése;
  • Önálló ügykezelés, ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • Peres képviselet ellátása;
  • Ügyvédjelöltek munkájának ellenőrzése.
Elvárások:
  • Jogi szakvizsga;
  • Legalább 2 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • Precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Előny: német nyelvismeret; közbeszerzési ismeretek
Juttatások:

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -