www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 179 napja lejárt

Jogász heti 20 órában

Feladatok:

  • a Cég működésével kapcsolatos társasági és cégjogi ügyek intézése;
  • a Cég tevékenységének jogi támogatása,
  • a Cég képviselete a bíróság, egyéb hatóság és harmadik személyek előtt;
  • Szerződések, beadványok, szabályzatok és egyéb jogi okiratok készítése és frissítése, véleményezésében való részvétel;
  • Okiratszerkesztés-, előkészítés;
  • Belső szabályzatok készítésében való részvétel;
  • Belső szabályzatok által előírt dokumentumok előkészítése, rendszerezése, iktatása;
  • Releváns jogszabályok módosulásáról jelentések készítése;

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség
  • legalább 1 év szakmai gyakorlat
  • szakmai tapasztalat a versenyszférában (előny)
  • a releváns jogi területek kiváló ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • feddhetetlenség, etikusság
  • eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód
  • Microsoft Office irodai alkalmazások gyakorlott felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkát egy dinamikusan növekvő, stabil vállalatnál
  • Eredmény- és sikerorientált vállalati környezetet

Munkavégzés helye: Debrecen, alkalmanként Budapest

Jelentkezés módja: „paragrafus” jeligére az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Debrecen
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő