www.cvonline.hu

JOGÁSZ

  • A hirdetés 158 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei önkormányzati tulajdonú gazdasági társaság

JOGÁSZ

munkatársat

keres.

FELADATOK:

  • társaság jogi feladatainak irányítása, koordinálása
  • társaság közbeszerzési feladatainak irányítása, ellenőrzése
  • belső szabályzatok elkészítése, szervezési feladatok ellátása
  • szerződések készítése, véleményezése, ellenőrzése
  • peres ügyekben a társaság képviselete

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 éves, önkormányzatnál, vagy gazdasági társaságnál szerzett szakmai tapasztalat;
  • közbeszerzési ismeretek

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • nyelvvizsga;
  • jogi szakvizsga;
  • vezetői tapasztalat.

Fényképes szakmai önéletrajz a bérigény megjelölésével, referencia, motivációs levél, legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolatának benyújtásával az alábbi címre.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016. 08.19.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő