www.cvonline.hu

Jogász

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

JOGÁSZ

munkakörbe

Feladatok:

  • a hitelintézet működéséhez kapcsolódó szerződések, megállapodások előkészítése, szerződéskötések koordinálása;
  • közreműködés szerződésekből származó igények érvényesítésében, követelések kezelésében;
  • részvétel gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok előkészítésében, végrehajtásában;
  • közreműködés belső szabályzatok, eljárásrendek kidolgozásában, aktualizálásában;
  • jogi tanácsadás és konzultáció a hitelintézet egyéb igazgatóságai és osztályai  és fiókhálózata részére;
  • hatósági eljárások lebonyolítása, hatósági ügyintézés

Elvárások a pályázóval szemben:

  • jogi egyetemi diploma
  • minimum 5 év jogi munkatapasztalat vagy 3 év pénzügyi területen szerzett jogi tapasztalat
  • szakmai igényesség
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • megoldásorientált gondolkodásmód
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória) járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: B3 TAKARÉK nyugati régióközpontjai (Székesfehérvár, Veszprém), megállapodás szerint

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „jogász“

Helyek Fejér
Veszprém
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő