www.cvonline.hu

Jogász / Ügyvéd

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Adótanácsadással, válságkezeléssel és reorganizációval foglalkozó cégcsoport

keres

szakvizsgázott

jogász

kollégát vagy állandó megbízásos

ügyvédet

Feladatok:

  • jogi közreműködés NAV előtti eljárásokban
  • jogi közreműködés végrehajtási felszámolási és fmh eljárásokban
  • képviselet peres eljárásokban
  • szerződések előkészítése
  • követeléskezelés

Elvárások:

  • jogi szakvizsga, Cstv., Vht. , Ctv., Ptk., Fmhtv. gyakorlati ismerete
  • MS Office, Windows ismeretek
  • kreatív, elkötelezett, feladat orientált, problémamegoldó hozzáállás

Előny:

  • “B” típusú jogosítvány
  • angol, német nyelvtudás
  • ügyek önálló vitelére való képesség
  • adóhatósági (munka)tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatal, kreatív csapat

Egyéb információ:

  • a cégcsoporton belül nagyon pörgős az élet, az ideális jelölt keresi a munkát, döntésképes, és nem a munkaidőt nézi. Ideális lehet a pozíció már szakvizsgázott és a fenti területeken gyakorlattal rendelkező jogászoknak vagy olyan ügyvédeknek akik úgy gondolják, hogy hosszabb ideig meg tudnak maradni egy megbízói körön belül.

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. ker.

Munkaidő:

  • A munkakör heti 3 napban is ellátható.
  • 8-17 h

Jelentkezési határidő:

2016.12.01.

Kezdés várható időpontja:

2017.01.02.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük megküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő