www.cvonline.hu

Jogász Pénzügyi terület

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Feladatok:

  • szabályszerűséget érintő jogszabályok, szabályzatok betartatása, ellenőrzése,
  • a belső ellenőrzés során alkalmazott módszertani folyamatok szakértői menedzselése
  • a törvényesség, biztonság, áttekinthetőség vizsgálata;
  • a külső hatóságok ellenőrzése során feltárt esetleges rendszerbeli hiányosságok megszüntetésére vonatkozó javaslatok, szabályzatok elkészítése, jóváhagyatása, átültetése és azok teljesülésének vizsgálata;

Elvárás

  • Jogász végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • legalább 2 év belső ellenőrzésben, vagy compliance területen szerzett gyakorlat
  • analitikus gondolkodásmód, precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs, együttműködési és konfliktuskezelő képesség

Értékelt kvalitások

  • pénzintézetnél, befektetési szolgáltatónál, hitelintézetnél szerzett tapasztalat,
  • szakmai angolnyelv ismeret

Amit nyújtunk

Nemzetközi Pénzintézet keresi új kollégáját/kolléganőjét. Fiatal szakemberekből álló csapatban, megbecsülve, pontosan és precízen dolgozva önálló feladatkörökkel várjuk új kollégánkat.

Helyek Magyarország
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol