www.cvonline.hu

JOGÁSZ /JOGI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Nagy múltú miskolci vállalat felvételt hirdet

JOGÁSZ/JOGI ASSZISZTENS

pozícióba, teljes munkaidős munkarendbe

Feladatok:

  • jogász munkájának segítése
  • szerződések készítése, véleményezése, a társaság szerződésállományának kezelése, rendszerezése;
  • hivatalos levelek megírása
  • Társaság működésével összefüggésben felmerülő jogi kérdésekben jogszabályok értelmezésén alapuló állásfoglalások készítése;
  • közreműködés a Társaság követelésállományának kezelésében: jogi tartalmú felszólító levelek elkészítése, postázása; intézkedési javaslatok előkészítése; peres, illetve nemperes iratok előkészítése;
  • közreműködés ügyrendek, belső szabályzatok, munkáltatói utasítások, határozatok kidolgozásában;
  • jogszabályváltozások nyomon követése.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi diploma
  • pályakezdő vagy maximum fél éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű - elsősorban MS Word és Outlook - számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • nagyfokú precizitás
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • sokoldalú jogi tevékenység, tapasztalatszerzési lehetőség több jogág területén
  • kulturált munkahelyi körülmények
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú foglalkoztatás

Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk.

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés: Megbeszélés függvényében, akár azonnal.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő