www.cvonline.hu

Jogász gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1000659
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk jogász gyakornokot.

Feladatok:

  • Jogi Igazgatóság napi munkájának támogatása
  • Szerződés tervezetek véleményezése, készítése, módosítása
  • Cégcsoporton belüli jogi ügyek intézésében való részvétel

Elvárások:

  • Jogi egyetem nappali tagozatos tanulmányok (legalább 2 elvégzett év)
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, precizitás, önállóság
  • Legalább heti 20 óra munkavégzés, legalább 1 év gyakornoki idő vállalása

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 800,- Ft / óra bér + béren kívüli juttatások és fizetett szabadság

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed a Link megjelenítése oldalon a pozíció megjelölésével. Tanulmányaidat, tapasztalataidat is tartalmazó tönéletrajzzal elősegítheted pályázatod sikerét.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is.