www.cvonline.hu

JELZÁLOGHITEL SPECIALISTA

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Miért pont az FHB?

  • mert ismerjük a családokat, megértjük a sokféleségüket. Felismerjük, milyen sokféle megoldás létezik és szolgáltatásainkkal, termékeinkkel, megbízhatóságunkkal és odafigyelésünkkel megtaláljuk a megfelelőt,
  • munkatársaink naprakész szakmai ismereteiknek köszönhetően magabiztosan kezelnek egyedi ügyféligényeket, képesek összetett problémák kezelésére,
  • a rendszeres oktatásokkal és a gyakorlatias értékesítési segédanyagokkal kézzel fogható támogatást biztosítunk tanácsadóinknak,
  • az egyéni teljesítményen alapuló, előre tervezhető és nyomon követhető juttatási csomagot kínálunk,
  • bankfióki tanácsadóinkat munkaviszonyban alkalmazzuk.

Az új munkatárs feladatai:

  • elsősorban jelzáloghitel termékekkel kapcsolatos feladatok ellátása:
    • értékesítés, szaktanácsadás,
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel,
    • back office tevékenységek ellátása,
    • jelzáloghitel ügyletek egyedi kezelése,
  • univerzális ügyintézőként banki és biztosítási termékek aktív értékesítése,
  • új és meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálása, keresztértékesítés.

Az ideális jelölt:

  • minimum 3 éves jelzáloghitelezési tapasztalattal rendelkezik,
  • ügyfélorientált, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készsége kitűnő,
  • bizonyíthatóan eredményes értékesítési múlttal rendelkezik,
  • képes markáns tervszámok nyomása alatt is hosszútávon jól teljesíteni,
  • magabiztos, pozitívan áll a munkájához,
  • gyorsan sajátít el új ismereteket, igénye van a folyamatos tanulásra,
  • az MS Office programok gyakorlott felhasználója.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_jelzáloghitel specialista”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő