www.cvonline.hu

Jelzáloghitel specialista

  • Az állásajánlat lejárt.

Cégünk, a Salesense Zrt. jelzáloghitelek online közvetítésével foglalkozik. Ehhez a munkához keresünk értékesítésorientált ügyfélszolgálatos munkatársat akinek a feladata a bejövő érdeklődőkkel való kapcsolattartás lesz.

Feladatok:

  • Az érdeklődő ügyfelekkel való kapcsolattartás (elsősorban telefonon és emailben)
  • Az ügyfelek kérdéseinek és problémáinak a megoldása
  • A szükséges szóbeli tájékoztatások megadása telefonon az ügyfelek részére
  • Telefonos/ emailes kapcsolattartás banki ügyintézőkkel
  • Utánkövető telefonhívások
  • Az ügyletekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése és rögzítése a CRM rendszerben

Elvárások:

  • Napi rutin jelzáloghitel közvetítésben
  • Értékesítési tapasztalat
  • A jelzáloghitel közvetítéséhez szükséges törvényi elvárások (végzettség, büntetlen előélet stb.) teljesítése
  • Banki kapcsolatrendszer megléte előny, de nem feltétel

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias cégkultúrát tudunk nyújtani.

  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Munkájához szükséges eszközök
  • Rendkívül innovatív háttér és cégvezetés
  • Folyamatos képzés és háttértámogatás
  • Előrelépési lehetőség vezetői munkakörbe
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest