www.cvonline.hu

Jelzáloghitel bírálati munkatárs

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Csapatunkba keresünk kollégát Jelzáloghitel bírálati munkakörben

Főbb feladatok:

  • A hálózatból beérkező hitelkérelmek gyors és precíz feldolgozása
  • Speciális kérdések esetén társosztályokkal történő egyeztetés
  • Ügyféldossziék karbantartása, rendszerben történő rögzítése
  • Jelzáloghitel oktatások alkalmával a hitelezésben résztvevő specialisták támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns, bankban megszerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Teljesítményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Kiváló és udvarias kommunikációs készség (mind írásban, mind szóban)
  • Pontosság, alaposság, precizitás
  • Terhelhetőség, monotonitás tűrés, gyors tanulási készség
  • Proaktív személyiség
  • Hitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • Jelzáloghitelekre vonatkozó törvényi szabályozások ismerete
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő