www.cvonline.hu

Jelzáloghitel bírálati munkatárs

  • A hirdetés 111 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Csapatunkba keresünk kollégát Jelzáloghitel bírálati munkakörbe

Főbb feladatok

  • A hálózatból beérkező hitel- és támogatási kérelmek gyors és precíz feldolgozása
  • Speciális kérdések esetén társosztályokkal történő egyeztetés
  • Ügyféldossziék karbantartása, rendszerben történő rögzítése
  • A hitelezésben résztvevő kollégák támogatása

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns, bankban megszerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Teljesítményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Kiváló és udvarias kommunikációs készség (mind írásban, mind szóban)
  • Pontosság, alaposság, precizitás
  • Terhelhetőség, monotonitás tűrés, gyors tanulási készség
  • Proaktív személyiség
  • Jelzáloghitelekre vonatkozó törvényi szabályozások ismerete

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, a jelentkezés gombon tud Hozzánk jelentkezni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol