www.cvonline.hu

Jelzáloghitel bírálati munkatárs

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Retail Divízión belül működő Fiókhálózat Támogatás területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • A hálózatból beérkező hitelkérelmek gyors és precíz feldolgozása
  • Speciális kérdések esetén társosztályokkal történő egyeztetés
  • Ügyféldossziék karbantartása, rendszerben történő rögzítése
  • Jelzáloghitel oktatások alkalmával a hitelezésben résztvevő specialisták támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns, bankban megszerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • Jelzáloghitelekre vonatkozó törvényi szabályozások ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Teljesítményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Kiváló és udvarias kommunikációs készség (mind írásban, mind szóban)
  • Pontosság, alaposság, precizitás
  • Terhelhetőség, monotonitástűrés, gyors tanulási készség
  • Proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Hitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő