www.cvonline.hu

Jelmezes hostess munka Városliget

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 940075
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Hostess pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • szórólap osztogatás
  • lufi fújás
  • látogatók segítése
  • műsorvezetők segítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • önállóság, precizitás

Munkaidő: 05.30-31-én szombat és vasárnap 9:30-19:00

Kizárolag olyan diákok jelentkezését várjuk akik mind a két napot el tudják vállalni.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra diákbér

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.