www.cvonline.hu

Jelentőszolgálati szakértő

  • A hirdetés 141 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Számvitel és Jelentésszolgálat Főosztályra keresünk munkatársat Jelentőszolgálati munkatárs munkakörbe.

Jelentőszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Részvétel havi/negyedéves/féléves/éves MNB jelentések készítésében, változások kezelése, jogszabálykövetés;
  • Részvétel az adatszolgáltatási folyamatok automatizálásában;
  • Részvétel új jelentések készítési folyamatának kialakításában;
  • Részvétel felügyeleti adatszolgáltatást érintő banki projektekben;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával illetve más osztályok munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy rendszerszervezői végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • CRD IV / CRR szabályok ismerete előnyt jelent
  • Erős angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség,
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat,
  • Önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeretek,
  • SAS adattárház, CASIR-rendszer ismerete előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség