www.cvonline.hu

Jelentőszolgálat szenior szakember

  • A hirdetés 261 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Pénzügyi Divízión belül a Felügyeleti és anyavállalati jelentésszolgálat területre keresünk munkatársat Szenior jelentőszolgálati szakember munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Részvétel havi/negyedéves/féléves/éves MNB jelentések készítésében, változások kezelése, jogszabálykövetés;
  • Részvétel az adatszolgáltatási folyamatok automatizálásában;
  • Részvétel új jelentések készítési folyamatának kialakításában;
  • Részvétel felügyeleti adatszolgáltatást érintő banki projektekben;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával illetve más osztályok munkatársaival.

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági vagy rendszerszervezői végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
  • Önálló munkavégzés

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent

  • CRD IV / CRR szabályok ismerete
  • SAS adattárház, CASIR-rendszer ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő