www.cvonline.hu

Jelentőszolgálat szakember (6 órás részmunkaidőben)

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Számvitel Főosztályra, Felügyeleti és anyavállalati jelentések osztályra keresünk munkatársat Jelentőszolgálat szakember munkakörbe.

Jelentőszolgálati munkatárs (6 órás részmunkaidőben)

Feladatok:

  • Részvétel havi/negyedéves/féléves/éves MNB jelentések készítésében, változások kezelése, jogszabálykövetés;
  • Részvétel az adatszolgáltatási folyamatok automatizálásában;
  • Részvétel új jelentések készítési folyamatának kialakításában;
  • Részvétel felügyeleti adatszolgáltatást érintő banki projektekben;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával illetve más osztályok munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy rendszerszervezői végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • CRD IV / CRR szabályok ismerete előnyt jelent
  • Erős angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség,
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat,
  • Önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeretek,
  • SAS adattárház, CASIR-rendszer ismerete előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol