Jelentkezz újonnan nyíló kisvárdai irodánkba telefonos munkavégzésre!

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Derékdoktor---- A megoldások szakértője

Országos hírű magyar gerincspecialista által fejlesztett termékeink értékesítéséhez keresünk jól beszélő, rátermett és szorgalmas munkatársakat! Csatlakozz te is most bővülő csapatunkhoz! Bővebb információt rólunk a honlapunkon olvashatsz: Link megjelenítése

Elvárások:

  1. Kiváló kommunikációs készség
  2. Megfelelő munkamorál
  3. Empátia, csapatszellem

Ezért mi jár neked?

  1. Versenyképes fizetés
  2. Ingyenes képzés, profiktól
  3. Választhatsz 4, 6, vagy 8 órás munkaidő közül
  4. Remek közösség, vidám csapat

Ha van kedved másokon segítve pénzt is hazavinni, akkor küldd el Önéletrajzod az oldal üzenet küldőjén keresztül, vagy hívj minket a megadott telefonszámon!

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tel: 06/20 2229772

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...