www.cvonline.hu

Jelentésszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Jelentésszolgálati munkatárs munkakör betöltésére.

FŐBB FELADATOK

  • Napi, havi, negyedéves felügyeleti jelentések készítése
  • Éves és évközi zárásokban való aktív részvétel (HAS és csoportvállalati (IFRS) előírások szerint)
  • Könyvelési feladatokban részvétel
  • Jelentésszolgálati folyamat informatikai hátterének fejlesztését támogató, ill. a felügyeleti adatszolgáltatást érintő projektben való részvétel
  • Új felügyeleti jelentések összeállításának megtervezése, elkészítése

MIT VÁRUNK?

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Naprakész, biztos pénzügyi és számviteli ismeretek
  • 2 éves hitelintézeti számviteli/jelentésszolgálati területen vagy
  • nemzetközi könyvvizsgálónál szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete
  • szakmai angol nyelv középfokú ismerete

SZEMÉLYISÉGBELI ELVÁRÁSOK

  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Határidők szigorú betartása
  • Önálló munkavégzés és egyben jó csapatmunka
  • Terhelhetőség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • Adatbázis kezelő alkalmazások ismerete
  • Nemzetközi számviteli sztenderdek ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hitelintézetek elsősorban hitelezéssel összefüggő felügyeleti jelentéseinek ismerete

MIT KÍNÁLUNK?

  • Komplex projektben való részvétel
  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatok, széleskörű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, innovatív csapat, multinacionális környezet
  • Munkaidő típusa: teljes munkaidő
  • Jól felszerelt, igényes irodai környezet
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol