Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Jelentéskészítési munkatárs (senior és junior pozícióba is)

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

 Jelentéskészítési munkatárs

(senior és junior pozícióba is)

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

határozott időre

Feladatok:

  • Az MNB és egyéb külső szervek felé teljesítendő kötelező jelentések előállításában való közreműködés:
  • analitikus adatok feldolgozása,
  • főkönyvi adatokkal történő egyeztetés,
  • adatok változásainak elemzése,
  • bankon belüli szakmai egyeztetési feladatok,
  • jogszabályi előírások értelmezése,
  • adatszolgáltatási kötelezettségek határidőre történő teljesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség,
  • Alapos számviteli ismeretek,
  • angol középszintű nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • megbízhatóság, precíz, pontos,
  • Önálló munkavégzés

Jelentkezési határidő: 2015. július 06.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozott idejű