www.cvonline.hu

Jegypénztáros

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 827441
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk jegypénztárosokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A készpénzes, csekkes, hitelkártyás vagy bankkártyás fizetések lebonyolítása;
  • Visszajáró pénz adása és nyugta kiállítása;
  • A bevett, illetve kiadott pénz megszámolása és nyilvántartása;
  • Pénztárgép üzemeltetése az ügyfelek által vagy az ügyfeleknek kifizetendő összeg kiszámítása céljából;
  • A jegypénztár nyitása, zárása és üzemeltetése a biztonsági és vagyonvédelmi előírásoknak megfelelően;
  • Az ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Jegypénztárosi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Heti 40 órás munkavégézés vállalása ( heti 2 pihenőnap biztosított, de nem mindig hétvégére esik)
  • Határozott jogviszony vállalása: 2014. október 31-ig
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Legalább társalgási szintű ismerete az angol, német, francia vagy orosz nyelvek egyikének