www.cvonline.hu

Jegykiadó automata üzemeletető

  • A hirdetés 915 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Erős és gyengeáramú villamos szerelés
  • Számítógépes üzemeltetői és rendszergazdai tevékenység
  • Az automata mechanikai és elektromos karbantartása beleértve a pénzkezelő egységeket is.
  • Több műszakos és készenléti munkavégzés
  • Továbbképzésen történő részvétel vizsgával

Elvárások:

  • Legalább egy év folyamatos munkaviszony során szerzett szakirányú tapasztalat
  • MS operációs rendszerek ismerete
  • Elektromechanikai és mechanikai ismeretek
  • Dokumentumok, kimutatások készítése
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középszintű végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság, precizitás
  • Csapatmunka iránti nyitottság

Előny:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Mechanikai jártasság
  • Iparban szerzett szakmai gyakorlat
  • MS operációs és más programok magas szintű ismerete
  • Referenciák rendelkezésre bocsátása

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • logikus gondolkodásmód jellemzi,
  • szeret önállóan és csapatban is dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezését - a tárgyban a pozíció megjelölésével -  valamint a fizetési igényének feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő