www.cvonline.hu

Javító technikus

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.09.
Hirdetés azonosító: 954709
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba budapesti és biatorbágyi munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Hibás termékek hibaanalízise
  • A javításhoz használandó anyagok előkészítése, tesztelése
  • Anyagfelhasználás pontos rögzítése
  • Munkautasítások betartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Jó látás
  • Monotóniatűrés
  • Fizikia terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése, a pozíció megjelölésével.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés
Régió