www.cvonline.hu

Javító Technikus

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Az ALPINE Kft biatorbágyi székhelyén folyamatosan az európai piacon megjelenő prémium kategóriás autókba audio-hifi berendezéseket gyárt a legmagasabb minőségben. Folyamatosan bővülő, tehetséges, lendületes csapatunkba multinacionális környezetbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

(PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!)

Összeszerelői részlegünk értékes tagjaként, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Sori hibás termékek analízise, javítása
  • Visszacsatolás a hibák okairól
  • Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére
  • Napi jelentések pontos vezetése

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Elektronikai technikusi végzettség
  • Gépész vagy villamos középfokú végzettség
  • Forrasztási ismeretek
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előnyt jelent: multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
Vállalatunk versenyképes juttatási csomagot, fejlődési, előrelépési és tréning lehetőségeket, nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséget, ingyenes vállalati buszjáratot, egészségügyi szűrővizsgálatokat kínál a fenti munkakör betöltése esetén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet magyar nyelvű önéletrajzodat kérjük küldd el a lenti e-mail címünkre a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.
Helyek Budapest
Biatorbágy
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő