www.cvonline.hu
Javító- Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4186)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1018641
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Javító

Feladat:
- Tesztelés, hibakeresés, javítás
- Mechanikai javítás, sorjázás

Elvárások:

- Gyári tapasztalat, összeszerelési terület
- Jó látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Amit kínálnak:

- Utazási támogatás
- Versenyképes bérezés,cafeteria,bónusz

Kérjük magyar nyelvű részletes önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Bodó Bernadett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.