www.cvonline.hu

Javító operátor

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 973057

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Feladat

  • elektronikai panelek hibáinak javítása (mikroszkóp segítségével)
  • alkatrészek forrasztása a panelre forrasztópákával

 Elvárások

  • forrasztási tapasztalat
  • székesfehérvári lakcím
  • két telephelyen végzendő munka vállalása (Tatabánya és Székesfehérvár - előzetes beosztás szerint)
  • 12 órás munkarend vállalása
  • középfokú végzettség
  • gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat előny
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Az önéletrajzban kérjük részletesen feltüntetni a forrasztói tapasztalatot (mely cégnél, mit kellett forrasztani, mikroszkóppal / nagyítóval / szabad szemmel)

Amit nyújtunk

  • versenyképes jövedelem,
  • alapbéren felül kiemelkedően magas cafeteria juttatás,
  • teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • céges buszjárat
  • kiváló munkahelyi légkör, tiszta munkakörnyezet

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését kérem küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségünkre: