www.cvonline.hu

Javító Műszerész

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 956083

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A termelés folyamán detektált nem megfelelő termékek javítása
  • A vevőtől visszaküldött termékek javítása
  • A javítási adatok rögzítése
  • Visszajelzés, szoros együttműködés a többi területtel
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Elektroműszerész vagy Híradástechnikai Műszerész végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Precíz, megbízható, barátságos személyiség, csapatjátékos hozzáállás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre.