www.cvonline.hu
Javító műszerész (Referenciaszám: PJ4800)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1071919

Győri elektronikai partnercégünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

JAVÍTÓ MŰSZERÉSZ

Feladatok:
- Termék hibaanalízis
- Hibakeresés mérésekkel műszaki dokumentációk alapján
- Hibaelhárítás, javítások végrehajtása, SMD alkatrészek forrasztása, cseréje

Elvárások:
- Elektronikai szakirányú technikusi végzettség
- Széleskörű forrasztási ismeretek és gyakorlat (forró levegős- és BGA forrasztás előny)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Széleskörű juttatási csomag
- Tiszta, higiénikus és modern munkahelyi környezet
- Családias munkahelyi légkör

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.