www.cvonline.hu

JAVÍTÓ / FORRASZTÓ OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1007066
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Tatabányai elektronikai beszállító partnerünk számára keresünk munkatársakat

munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elektronikai panelek hibáinak javítása (mikroszkóp segítségével)
  • Alkatrészek forrasztása a panelre forrasztópákával

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Elsősorban forrasztói tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk, de jó kézügyesség és betanulási hajlandóság esetén, egyéb multinacionális környezetben szerzett gyakorlattal rendelkezők is jelentkezhetnek.
  • Folyamatos 12 órás műszak vállalása (2 nap munkanap, 2 nap pihenőnap)
  • Az önéletrajzban kérem részletesen feltüntetni a forrasztói tapasztalatot (mely cégnél, mit kellett forrasztani, mikroszkóppal, nagyítóval, szabad szemmel)
  • Tárgy mezőben kérem feltüntetni: javító operátor

Amit ajánlunk:

  • Kiváló munkahelyi légkör, tiszta munkakörnyezet
  • Szerződéses buszjárat (Tatabánya, Tata, Komárom, Oroszlány, Bokod, Környe, Nyergesújfalu, Süttő)
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, tárgy mezőben kérjük feltüntetni: javító operátor.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya