Javító - forrasztó operátor - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4037)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.17.
Jelentkezési határidő: 2016.10.23.
Hirdetés azonosító: 990979
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Javító - forrasztó operátor

Feladat:
- Elektronikai panelek hibáinak javítása mikroszkóp segítségével
- Alkatrészek forrasztása a panelre forrasztópákával

Elvárások:

- 1 hónapos tatbányai betanítás vállalása
- Forrasztási tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- 8 általános iskolai végzettség
- Jó látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Előny:
- Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár (tatabányai betanulást követően)

Kérjük magyar nyelvű részletes önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.