www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 915596
lejárt
Tech People FEJLÉC

Java/Web fejlesztő (német nyelvtudással!!) -Bécs (GYO)

Feladatok:
Fejlesztési feladatok ellátása csapatban és önállóan is (agilis módszertanra alapozott munkamenet)
Részvétel innovatív szoftvertermékek kivitelezésében front (kifejezetten felhasználóbarát web UI-k) -és back- end fejlesztési feladatok
Dokumentálási feladatok ellátása
Önálló munkavégzés, szoftverrendszerek megtervezése, fejlesztése és bevezetése
Esetenként ügyféllel való kapcsolattartás
Új ötletek ajánlása a csapat számára

Elvárások:
Többéves Java(EE) fejlesztésben szerzett tapasztalat
HTML, CSS, Javascript és alap könyvtárak ismerete (pl jQuery) tapasztalat
Valamely Webes Java keretrendszerben szerzett tapasztalata (Wicket, GWT, Vaadin, JSF)
Valamely platformban szerzett magabiztos tapasztalat (Linux, Windows, Mac)
Alap fejlesztési eszközök ismerete (pl: Eclipse, Maven, SVN, Git)
Szoftver rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat;
Magabiztos német nyelvtudás (legalább közép szinten)
Minimum dokumentációs szintű angol nyelvtudás

Előny:
Spring, Hibernate, PL/SQL fejlesztési tapasztal
Agilis módszertan ismerete (teszt driven, modell driven fejlesztési tapasztalat)
JVM nyelvben szerzett tapasztalat (pl: Scala, Jython)

Kezdési idő: Akár azonnal
Munkavégzés helye: Bécs
Munka jellege: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció (EUR alapú jövedelem)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió